iMagazine

Woblink z płatnościami wewnątrz aplikacji

28/06/2011, 17:57 · · · 0

Woblink, czyli księgarnię z polskimi ebookami na iPada i iPhona zapewne zna wielu z Was. Do tej pory musieliśmy kupować ebooki przez stronę www, co dla większości było uciążliwe.

Od teraz można kupować książki używając funkcji in-App Purchase. Jest to chyba najwygodniejsza z form zakupu w App Store, ale ma ona w przypadku Woblinka kilka wad. Po pierwsze musimy pamiętać, że in-App Purchase jest w EURO, co może powodować różnice kursowe. Po drugie w związku z polityką Apple nie będzie możliwe stosowanie promocji na zakup książek. Po trzecie w związku z systemem akceptowania nowych pozycji przez Apple, nowości wydawnicze będą pojawiać się z lekkim opóźnieniem niż dotychczas.

Całe szczęście, że nadal istnieje w Woblinku możliwość zakupowania książek poprzez www i synchronizacja ich poprzez aplikację – w takim przypadku wszystkie powyższe wady nie występują.

Tak czy siak polecamy Woblinka.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK