iMagazine

Anomaly Warzone Earth w App Store na iPhony, iPady i iPody Touch

12/08/2011, 11:15 · · · 0

Działającą wersję na iOS, polskiego przeboju Anomaly Warzone Earth wydanego przez 11bit Studios, widziałem już w maju. Chłopaki chcieli jednak aby wszystko było maksymalnie dopracowane i działało super, dlatego dopiero wczoraj pojawiło się oficjalnie w App Store.

11bit Studios za swoją produkcję dostało w czerwcu tego roku podczas WWDC, bardzo prestiżową nagrodę Apple Design Award 2011. Recenzję wersji makowej oraz wywiad z Pawłem Miechowskim z 11bit Studios znajdziecie w wakacyjnym wydaniu iMagazine.

Przypomnijmy, że Anomaly to innowacyjna gra akcji i strategii, w której odwrócono rolę klasycznej gry tower defense i stworzono Tower Offense – grę, w której to gracz jest dowódcą oddziału atakującego wieżyczki. Dostosowana specjalnie na urządzenia dotykowe Apple, gra oferuje graczom możliwość wcielenia się w rolę pełnokrwistego dowódcy i stratega, wygrywającego bitwy z obcymi intruzami, poprzez intuicyjny interface dotykowy. Gameplay na iPhone’a można zobaczyć w oficjalnym filmiku:

Anomaly Warzone Earth została wydana przez Chillingo w bardzo dobrej cenie 1,59EUR na iPhony i iPody Touch oraz 2,99EUR w rozbudowanej wersji HD na iPady.

Link dla iPad:

http://itunes.apple.com/pl/app/anomaly-warzone-earth-hd/id431607423?mt=8

Link dla iPhone/iPod Touch:

http://itunes.apple.com/pl/app/anomaly-warzone-earth/id427776640?mt=8

Z okazji premiery na iOS, 11bit Studios wystartowało także z promocją w Mac App Store – wersja na Maki będzie aż o 50% taniej!

0

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada