iMagazine

∞ Przenosimy zakupy z iPhone/iPad do iTunes na Mac/Win

01/10/2011, 12:07 · · · 0

Post image for Przenosimy zakupy z iPhone/iPad do iTunes na Mac/Win

Ostatnio pada sporo pytań o to jak przenieść zakupy z iPhone’a, iPoda lub iPada na komputer — nic prostszego! Pierszą i chyba najprostszą metodą jest zwyczajne podłączenie się do komputera z naszym iUrządzeniem oraz wykonanie synchronizacji — na komputerze wtedy pojawią się rzeczy z iPhone’a i odwrotnie.

Druga metoda nie jest specjalnie trudna, ale wymaga kliknięcia prawym przyciskim na naszym iUrządzeniu. Po podłączeniu go do iTunes, w bocznym lewym pasku pojawia się nasz iPhono-iPodo-iPad i wystarczy, że klikniemy na nim prawym oraz wybierzemy Transfer Purchases from „Nazwa_naszego_iUrządzenia”.

Smacznego!


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK