iMagazine

∞ Simplier — iTunes a’la Tweetie

03/10/2011, 00:17 · · · 0

Post image for Simplier — iTunes a’la Tweetie

W Mac App Store pojawił się bardzo ciekawy program, który może wiele osób zainteresować. To bardzo prosty i lekki odtwarzacz muzyczny, który może funkcjonować obok lub zamiast iTunes. Ciekawostką jest, że automatycznie znalazł wszystkie piosenki, automatycznie odczytał wszystkie albumy oraz wszelkie pozostałe informacje.

Jeśli chodzi o design, to aplikacja jest bardzo zbliżona wyglądem do starego Tweetie czy też obecnej wersji Twittera, Sparrow i tym podobnych, lekkich apps. Dodatkowo jest możliwość korzystania z powiadomień Growla oraz automatycznego tweetowania aktualnie słuchanego utworu1. Nie znalazłem natomiast, żadnego sposobu aby korzystać z iTunesowych playlist ani tworzyć własne — to obecnie zdecydowanie najsłabszy punkt aplikacji.

Simplier jest obecnie w promocji i do pobrania za darmo z Mac App Store.

  1. Ostrzegam, że to straszny spam.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK