iMagazine

Fligo.pl – polskie aplikacje w App Store

03/10/2011, 09:01 · · · 0

Fligo.pl – narzędzie to jest nowością na polskim rynku – przede wszystkim dlatego, że pozwala użytkownikowi na dokonanie całości rezerwacji poprzez aplikację, tak jak ma to miejsce w wypadku rezerwacji poprzez stronę internetową. Dostosowany do potrzeb użytkowników smartfonów interfejs oraz zastosowane rozwiązania techniczne powodują, że korzystanie z aplikacji jest przyjemne i intuicyjne. Dzięki temu powtarzany często slogan o możliwości rezerwacji przez internet w dowolnym miejscu i czasie nabiera nowego znaczenia.

Nazwa producenta – Agencja Interaktywna Artweb-Media

Nazwa kategorii w App Store, pod którą można znaleźć aplikację – Travel

Aplikację na iPhone można pobrać tutaj:
http://itunes.apple.com/us/app/fligo.pl/id460018040

Aplikację w wersji HD dla iPad można pobrać w tym miejscu:
http://itunes.apple.com/us/app/fligo.pl-hd/id464005381

Cena: Aplikacja jest darmowa

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK