iMagazine

∞ Zainstaluj iOS 5 GM już dzisiaj

05/10/2011, 14:31 · · · 0

Post image for Zainstaluj iOS 5 GM już dzisiaj

iOS 5 Gold Master jest już dostępny. Fajnie dla developerów, prawda? Ale nie zapomnieliście chyba o tym, że Apple zdejmuje ograniczenie z firmware’u, które wymaga dopisanego UDID w bazie danych? Zgadza się! Możecie bez żadnych przeszkód zainstalować sobie iOS 5 GM na swoim iPhone’ie, iPadzie czy iPodzie bez konieczności posiadania konta developerskiego.

Jedyną w zasadzie przeszkodą jest znalezienie godnego polecenia linka do software’u, który występuje w kilku wersjach, zależnie od urządzenia, na którym chcemy go zainstalować. Popytajcie znajomych, kolegów, żon, matek i kochankek. Zwróćcie tylko uwagę, czy na pewno jest to odpowiedni soft do Waszego iUrządzenia. Aha — potrzebne jest jeszcze iTunes 10.5 beta 7.

Procedura jest banalnie prosta … jak zwykle. Montujecie DMG, w którym znajduje się plik IPSW. Następnie robicie backup telefonu czy tabletu i klikacie Restore z wciśniętym klawiszem ⌥ (Mac) lub Shift (Windows). Potem zostaje już tylko wskazanie właściwego IPSW i przywrócenie backupu na świeżuteńko zainstalowany iOS 5.

Smacznego!


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK