iMagazine

Aktualizacja oprogramowania iPoda Nano – wersja 1.2

05/10/2011, 00:18 · · · 1

Jeśli macie iPoda Nano ostatniej czyli najnowszej generacji (nic nie zmieniło się w tym temacie dziś) to podłączajcie go od razu do iTunes.

Znajdziecie tam najnowszą aktualizację oprogramowania do wersji 1.2.

Nowa wersja:

– wprowadza łatwiejszą nawigację, przez powiększenie do rozmiarów iOSowych ikon (można wrócić do poprzedniego wyglądu w ustawieniach)

– poprawia działanie krokomierza

– mamy 16 nowych cyferblatów

I właśnie z tych cyferblatów oraz z faktu, że choć jedna rzecz dostępna jest od ręki po prezentacji najbardziej się cieszę. Najlepsza informacja dla wszystkich posiadających paski iChrono lub inne robiące z iPoda Nano zegarki.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK