iMagazine

∞ Zapisy na iPhone 4S wystartowały

07/10/2011, 09:44 · · · 0

Jeśli wybieracie się po iPhonme 4S np do Niemiec, Anglii czy też Francji lub USA to warto sobie zarezerwować swoją sztukę w wybranym sklepie. Znacznie zwiększa to szanse na zakup w pierwszym dniu. Zapisy na iPhone 4S właśnie wystartowały i oczywiście realizuje się je poprzez Apple Store. Warto się spieszyć i zrobić to jak najwcześniej, w zeszłym roku po 4 godzinach było praktycznie „pozamiatane”.

Niestety tym razem nie widzę możliwości pre-orderu z odbiorem w sklepie w dniu premiery. Jedyna opcja to wysyłka na adres w kraju w którym dokonujemy zamówienia. To niestety nie koniec złych informacji, w sklepie USA nie można zamawiać telefonu w opcji bez simlocka, taka możliwość pojawi się w listopadzie. Na szczęście tego problemu nie ma w europejskich sklepach, gdzie telefony są bez simlocka.

Link do angielskiego sklepu – store.apple.com.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK