iMagazine

Random Your Facebook Status – polskie aplikacje w App Store

10/10/2011, 09:02 · · · 0

Random Your Facebook Status

Opis: Aplikacja przeznaczona dla fanów Facebook’a. Użytkownik może zmienić swój status na wylosowany przez program, badź też samemu wybrać go z bazy, w której znajduje się ponad 50 000 gotowych sentencji, cytatów znanych osób. Dla ułatwienia wyszukiwania hasła podzielone są na kategorie, takie jak np. humour, love, life, religion. Aplikacja posiada także możliwość dodawania statusów do listy Ulubionych.

Nazwa producenta: Tomasz Olszewski (App2Perfect)

Nazwa kategorii: Social Networking

Link: http://itunes.apple.com/us/app/random-you-facebook-status/id467612743?mt=8

Cena: 0,79EUR

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK