iMagazine

Zabawne Kropki – polskie aplikacje w App Store

16/10/2011, 09:31 · · · 0

Każdy z nas pamięta zabawę z kartką i ołówkiem, która polegała na łączeniu ponumerowanych punktów w odpowiedniej kolejności, aby powstał obrazek. Zabawne kropki to analogiczna gra dla najmłodszych w wersji iPhone & iPad.

Celem aplikacji jest nauka liczenia, rysowania oraz nowych słów – polska wersja językowa.
Twoje dziecko może wybrać aż 60 obrazków spośród 6 kategorii: Zabawki, W domu, Zwierzęta, Ufoludki, Owady i robaki, Dinozaury.

Wystarczyć połączyć ponumerowane kropki, aby zobaczyć co kryje się pod tajemniczo ułożonymi cyframi. Przy niektórych obrazkach czeka na Twoje dziecko mała niespodzianka… :)

Miłej nauki i zabawy!

Producent: RosMedia

Cena: 0,79 euro

Kategoria w AppStore: Education

iTunes Link: http://itunes.apple.com/pl/app/zabawne-kropki/id469370324?mt=8

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK