iMagazine

∞ iPhone 4 vs 4S — video test

18/10/2011, 16:39 · · · 0

Post image for iPhone 4 vs 4S — video test

Przez ostatnie kilka dni, w wolnej chwili kręciłem różne obrazki z samochodu czy będąc na spacerze, a dzisiaj jeszcze idąc do lekarza zrobiłem króciutkie i bezpośrednie porównanie. Nie bierzcie testu jako „eksperymentu kontrolowany” w „środowisku nadzorowanym” — zdecydowanie starałem się odwzorować tradycyjne wykorzystanie aparatu przez zwykłego śmiertelnika.

Jeśli chodzi o same materiały, w bezpośrednim starciu oba telefony złapały zły balans bieli. Widać jednak, że w 4S stabilizacja czyni cuda. Obiektyw i matryca wyższej rozdzielczości jest również w stanie zarejestrować znacznie więcej detali, a sam obraz video jest jakby płynniejszy, co widać w liściach na wietrze. Nie robiłem żadnej korekty barwnej w finalnym materiale, ale podpowiem że daje to znacznie lepsze rezultaty w obu telefonach.

Nie zapomnijcie przełaczyć suwaczka na 1080p!


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK