iMagazine

∞ Kartka z Cards

20/10/2011, 11:27 · · · 0

Jestem pierwszym Polakiem, który wysłał do siebie, a potem otrzymał kartkę pocztową z Applowej aplikacji Cards ;)
Kartka doszła do mnie 8 dni po wysłaniu jej z aplikacji, czyli całkiem ładny rezultat bo pozwoli wysłać kartkę z wakacji i mieć szansę, że dojedzie do adresata przed nami.
Jest wydrukowana na bardzo fajnym grubym papierze, a kosztowała z wysyłką coś około 4 Euro. Na nasze potrzeby mamy możliwość personalizacji zdjęcia na głównej stronie kartki oraz tekstu wewnątrz. Niestety kartek nie da się wysyłać z terytorium Polski i aby jednak dało radę trzeba oszukać telefon, że znajdujemy się w innym kraju, czyli wyłączyć usługi lokalizacji dla programu Cards, potem wyłączyć moduł GSM, zmienić ustawienia regionalne np. na Wielką Brytanię. Czasem to wystarczy, a czasem trzeba jeszcze połączyć się z VPN w innym kraju z którego można wysyłać kartki.

Co ciekawe kartka fizycznie została wysłana z Republiki Czeskiej.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK