iMagazine

GeniusMobile – polskie aplikacje w App Store

30/10/2011, 10:09 · · · 0

Aplikacja powala na tworzenie i zarządzanie fiszkami. Idealnie nadaje się do nauki języków. Fakt, iż jest dostępna zawsze pozwala na swobodne dodawanie nowych słów do późniejszej nauki, dostęp do tłumaczenia (z wykorzystaniem translatora online) znacznie ułatwia dodawanie nowych wpisów. Aplikacja synchronizuje zawartość słówek / fiszek z, jej odpowiednikiem, stroną WWW. Niezależnie od miejsca nauki, wyniki i postęp jest na bieżąco synchronizowany pomiędzy WWW a aplikacją. Dostępna jest także możliwość importowania fiszek ze strony flashcardexchange.com – publicznego repozytorium fiszek.

Kategoria w AppStore: Edukacja

iTunes Link: http://itunes.apple.com/pl/app/geniusmobile/id470929459?mt=8

Cena: 1,59euro

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK