iMagazine

∞ Wyłącz „wbudowane” aplikacje w iOS

02/11/2011, 11:24 · · · 0

Post image for Wyłącz „wbudowane” aplikacje w iOS

iOS ma sporo apps dostarczanych bezpośrednio przez Apple, w tym na przykład YouTube, Safari i inne. W odróżnieniu od innych mobilnych systemów operacyjnych, firma z Cupertino daje nam możliwość wyłączenia większości z nich z poziomu ustawień telefonu czy tabletu. Dotyczy to oczywiście każdego urządzenia wyposażonego w iOS: iPada, iPoda i iPhone’a.

Aby wyłączyć (nie)interesujące nas apps wystarczy przejść do Preferencji, a następnie w Ogólne przejść do Restrictions (Ograniczenia?), właczyć je za pomocą przycisku na górze i na koniec po prostu przestawić odpowiednie suwaki w pozycji Off.

Smacznego!


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK