iMagazine

∞ Zmień efekt tła w Launchpadzie

02/11/2011, 12:15 · · · 0

Post image for Zmień efekt tła w Launchpadzie

Znienawidzony przeze mnie Launchpad ma sporo ukrytych funkcji. Mam po prostu wrażenie, że samo Apple nie jest do końca przekonane o sensie jego istnienia, w szczególności dla poweruserów. Jak już wielokrotnie wspominałem, ma on sens na małych ekranach przenośnych komputerów, ale przynajmniej moim przypadku, na 27″ to kompletna pomyłka. Niemniej jednak, poza możliwościami, o których niedawno pisałem, dochodzi kolejna … możliwość zmiany efektu i koloru tła.

Skrót klawiszowy ⌘B umożliwia przełączanie się pomiędzy kolorem, a B&W oraz jednocześnie włączać lub wyłączać rozmycie tła. W sumie cztery opcje do wyboru … kolejne pacnięcia w ten skrót oczywiście wracają do domyślnego ustawienia.

Miłej (wątpliwej?) zabawy.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK