iMagazine

Puzzlebox Christmas – polskie aplikacje w App Store

03/11/2011, 09:21 · · · 0

Puzzlebox Christmas to niezwykła aplikacja na iPady, która gwarantuje mnóstwo zabawy i radości. Są to kolorowe puzzle o wysokiej jakości graficznej, urozmaicone ciekawą animacją, oraz przyjemną muzyką. Doskonała rozrywka na świąteczne wieczory dla całej rodziny!

Nazwa Producenta: Wonder Whale sp. z o. o

Nazwa kategorii w App Store: 

Link do AppStore:

http://itunes.apple.com/pl/app/puzzlebox-christmas/id472923431?mt=8

Cena: $1.59

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK