iMagazine

∞ Siri także na iPhone 3GS

07/11/2011, 22:33 · · · 0

Widzieliśmy już Siri działające (prawie, które robi wielką różnicę) na iPhone 4, iPodzie touch 4G. Teraz pora na iPhone 3GS, on także potrafi przemówić do Nas ludzkim głosem. Wszystko za sprawą pracy Chpwn i Steva Troughton-Smitha. Oczywiście nie mamy żadnych informacji na temat tego czy taka możliwość zostanie udostępniona kiedykolwiek szerszej publiczności.

Jeszcze jedno, nie wierzcie w te plotki, ze Apple testuje działanie Siri na iPhone 4 i planuje w jakieś aktualizacji iOS 5 dodanie tej funkcji dla tego telefonu. Oni od dawna mają to przetestowane i wiedzą, że działa. Siri zaś ma być dodatkowym wabikiem dla przesiadki na model na 4S.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK