iMagazine

∞ Panoramiczne zdjęcia z natywnej aplikacji iOS

08/11/2011, 10:40 · · · 0

Jakiś czas temu pojawiały się plotki o możliwości robienia zdjęć panoramicznych za pomocą natywnej aplikacji w systemie iOS 5. W finalnej wersji systemu jednak zabrakło tej możliwości.

Okazuje się jednak, że wystarczy wprowadzić urządzenie w tryb Jailbreak i zmienić klucz ‘EnableFirebreak’ na YES w pliku com.apple.mobileslideshow.plist aby mieć tę funkcjonalność. Aby było to jeszcze prostsze wystarczy z Cydii zainstalować pakiet Firebreak i już uzyskujemy możliwość wykonywania panoramy. Nie wiem dlaczego Apple nie wprowadziło tej funkcji do finalnej wersji iOS 5, możliwe, że nie jest do końca dopracowana. Niestety teraz tego nie mogę sprawdzić bo nie mam przy sobie żadnego urządzenia, które mogę wprowadzić w tryb Jailbreak, ale na pewno to sprawdzę.

PS. Aby wprowadzić urządzenie z iOS 5 w tryb Jailbreak na uwięzi należy zrobić TO….


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK