iMagazine

Siri na razie tylko dla iPhone 4S

09/11/2011, 14:54 · · · 0

Siri, pokorny osobisty asystent w iOS 5, dostępny jest obecnie tylko w iPhone 4S i wygląda na to, że w najbliższym czasie stan ten nie ulegnie zmianie. Wątpię, aby były jakiekolwiek ograniczenia techniczne na starszym sprzęcie, a tym bardziej na iPadzie 2, który ma ten sam SoC co 4S, niemniej jednak jest to, na wybranych rynkach, ważnych punkt promujący telefon. Michael Steeber pokazał screenshot emaila od Apple, który jednoznacznie potwierdza ten fakt:

Niewątpliwie o Siri jeszcze usłyszymy i będzie okazaja do zamiany z nią paru słów, ale nie sądzę aby stało się to przed wyjściem tego produktu z fazy beta. Być może wtedy pojawi się w całej gamie produktów Apple: OS X, iOS i Apple TV.

 


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK