iMagazine

Oficjalna premiera biografii Steve’a Jobsa

15/11/2011, 17:17 · · · 21

Zapraszam w imieniu wydawnictwa Insignis oraz krakowskiego resellera Apple, firmy RCS, na oficjalną premierę biografii Steva Jobsa. Także wszyscy zainteresowani, a przede wszystkim mieszkańcy Krakowa i okolic, niech rezerwują sobie czas w najbliższy czwartek i wpadają do RCS (ul. Wieniawskiego 64) w okolicy godziny 11.00 za spotkanie.

Wydawnictwo Insignis oraz firma RCS Apple Authorized Reseller mają zaszczyt zaprosić na oficjalną premierę biografii Steve’a Jobsa, pióra Waltera Isaacsona, która odbędzie się 17 listopada 2011 (czwartek), o godz. 11, w salonie RCS Apple Authorized Reseller, przy ul. Wieniawskiego 64, w Krakowie.

Premiera, rozpocznie się oficjalną konferencją prasową dla dziennikarzy, podczas której głos zabierze pani Dominika Pycińska przedstawicielka wydawnictwa Insignis, Dominik Łada redaktor naczelny iMagazine (jedyny w Polsce magazynu poświęconego tematyce Apple i nowym technologiom)  oraz reprezentanci firm RCS Apple Authorized Reseller

i Woblink. Cały dzień zostanie poświęcony życiu i twórczości Steve’a Jobsa. Będzie można obejrzeć filmy biograficzne, poczytać książkę na iPadzie przy dźwiękach ulubionej muzyki twórcy Apple, zjeść szarlotkę a także wziąć udział w konkursie Wacoma, i wpisać się do pamiątkowej księgi.

Bardzo cieszymy się, że premiera polskiej edycji biografii Steve’a Jobsa, jedynej napisanej przy współpracy samego mistrza, odbędzie się właśnie w otoczeniu, które Steve Jobs, sam stworzył, wśród jego pięknych produktów – u Autoryzowanego Resellera firmy Apple, w krakowskim RCSie. Wpisuje się to w filozofię samego Jobsa, które swoje sklepy Apple Store traktował jako emanację marki, a w słynnym sklepie przy Piątej Alei sam pojawiał się na premierach swoich produktów – mówi pan Tomasz Brzozowski, współwłaściciel wydawnictwa Insignis.

Opierając się na ponad czterdziestu rozmowach z Jobsem, przeprowadzonych w ciągu dwóch lat, a także na wywiadach z ponad setką osób: członkami rodziny, przyjaciółmi, przeciwnikami, konkurentami i kolegami Jobsa, Walter Isaacson spisał wciągającą opowieść o pełnym wzlotów i upadków życiu oraz płomiennej osobowości twórcze- go przedsiębiorcy, którego wykraczająca poza wszelkie schematy pasja i perfekcjonizm zrewolucjonizowały sześć branż: komputery osobiste, filmy animowane, muzykę, telefony, tablety i publikacje cyfrowe.

W czasach, kiedy społeczeństwa całego świata dążą do zbudowania gospodarek ery cyfrowej, Jobs pozostaje najbardziej wyrazistą ikoną wynalazczości i wyobraźni kształtującej rzeczywistość. Wychodząc z przeświadczenia, że najlepszym sposobem stworzenia wartości w XXI wieku jest zintegrowanie kreatywności z technologią, założył firmę, w której nieskrępowane niczym wizjonerstwo połączyło się z zadziwiającymi osiągnięciami nowoczesnej techniki. Choć Jobs współpracował przy powstawaniu tej książki, nie domagał się ani kontroli nad tym, co zostanie w niej ujęte, ani nawet prawa do przeczytania jej przed wydaniem. Niczego nie zatajał, wręcz przeciwnie: zachęcał ludzi, których znał, do szczerych wypowiedzi.

Mieszkańcy Warszawy i okolic mogą wpaść też w czwartek na Aulę Polską, gdzie będzie panel dyskusyjny nt Steva Jobsa połączony z premierą audiobooka wydawanego przez Audiotekę. Spotkanie odbędzie się 17 listopada br. (czwartek) o godz. 19.00 w Auli Polskiej na Wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej, sala nr 11, przy ul. Świętego Andrzeja Boboli 8, w Warszawie. Potrzebna jest rejestracja. Na naszej stronie będziecie mogli zobaczyć relację na żywo z tego spotkania.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Anonim napisał(a):

.. A w empiku premiera 21 listopada… :(

Marcin Halicki napisał(a):

Empik ani mrugnął na zmianę daty premiery-ciekawe czy to tylko ignorancja i książka będzie w salonach w weekend, czy jednak rzucą towar dopiero w poniedziałek..

Anonim napisał(a):

empik ma pozwolenie na sprzedaż od 17 listopada, oczywiście jeśli przyjdą w tym terminie

Anonim napisał(a):

Jakoś wątpię w to, żeby empIk wysyłał 17… To trochę nie fair, człowiek zamawia ponad miesiąc wcześniej, a ci maja klienta w du*ie. No ale nie bede oceniał pochopnie, przecież tydzień sie jeszcze nie skończył.
Ps: sorry wielkie za błędy, ale pisze z iPhone i jestem tak padniety po dzisiejszym dniu, ze wybaczcie jak gdzies błąd zrobiłem…. ;)

Adam napisał(a):

ja dostałem mail z Empiku, że książka została wysłana i jutro będzie do odebrania w salonie.

Maciej Kurek napisał(a):

Fajnie że w Krakowie :) Tylko trzeba się będzie zwolnić z zajęć :-P

Anonim napisał(a):

A w iBook’s kiedy???

Anonim napisał(a):

Otóż to, kiedy ta książka będzie dostępna w wersji elektronicznej? I czy w iBooks, a może w Woblinku? Są już jakieś przecieki?

Dominik Łada napisał(a):

Najnowsza informacja z Insignis – niestety w polskim iBooks nie będzie polskiej wersji biografii. Będzie w Woblinku i wszystko wskazuje na to, że od 17.11

Piotr Podkowiński napisał(a):

Jasne bo jest w ofercie „super” serwisu BezKartek.pl w „najlepszym” z możliwych formatów czyli pdf w „super” cenie 44,99- .

No to bryndza… To jak ja mam to wygodnie poczytać? Epub dla iBooka nie będzie? 

Anonim napisał(a):

Jeśli ktoś to nagra albo będzie to relacjonowane proszę o link.
Aby zabłysnąć na socjologii łyknąłem prezentację. Mam za miesiąc wystartować z prezentacją – Biografia Steve Jobsa.

„Na naszej stronie będziecie mogli zobaczyć relację na żywo z tego spotkania.” Proszę to zarchiwizować.

Dominik Łada napisał(a):

U nas będzie tylko stream

Lukasz Kulakowski napisał(a):

w Krakowie w RCS , ci którzy kupią książke mają szanse wygrać iPada 2 :) 

Anonim napisał(a):

w empiku premiera jest przesunięta z 21.11.2011 na 17.11.2011 w salonach, a ja mam na profilu 
Data odbioru: 2011-11-18 to juz w piątek yupiiiiii ale ja mam zamówione z odbiorem w salonie. 

Piotr Krause napisał(a):

A w merlin.pl „premiera” 28 listopada, zamówienie już anulowane – kasę dostanie empik.

A w iTunes (iBook sotre) jak nie było tak nie ma…

Anonim napisał(a):

Gdzie relacja?

Moridin napisał(a):

Na głównej.

Anonim napisał(a):

Dzięki. Oglądałem.
Oglądałem – jestem zły na siebie że nie przygotowałem pytań. Dzięki którym mógłbym zyskać materiał do wykorzystania na tej prezentacji.

Dominik Ciślak napisał(a):

Mam zamówienie w Empiku, dzisiaj otrzymałem informację, iż książkę otrzymam w okolicach 29-11 br.
Gdy zadzwoniłem w czym problem, okazało się że 21-11 br. będą mieli na stanie, a rozsyłanie zajmie im 7 dni roboczych. 

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK