iMagazine

∞ Audiobook Steve’a Jobsa bije rekordy

21/11/2011, 10:51 · · · 0

Post image for Audiobook Steve’a Jobsa bije rekordy

Być może zauważyliście problemy z pobraniem biografii Steve’a Jobsa z Audioteki w dniu premiery. Transfer szedł w ślimaczym tempie, ale szedł. Po przeczytaniu informacji prasowej Audioteki, jestem w szoku, że im serwery nie padły.

W ciągu pierwszych godzin sprzedaży, liczba pobrań audiobooka z polską wersją biografii Steve’a Jobsa osiągnęła wartość 2 książek na minutę. To najlepszy wynik w historii serwisu audioteka.pl i całego rynku wydawniczego. Po raz pierwszy sprzedaż książki audio może mierzyć się z wynikami papierowego odpowiednika.

Premiera biografii autorstwa Waltera Isaacsona została przyśpieszona na 17 listopada, a miała się odbyć dopiero za trzy dni. Udostępniliśmy Wam, w ramach podcastu, jej fragmenty, które musieliśmy zdjąć po zmianach w umowie licencyjnej. Sam zdecydowałem się na wersję elektroniczną w oryginale, ale jeśli jeszcze nie kupiliście książki (w jakiejkolwiek formie) to koniecznie to zróbcie — czyta się ją lekko niczym przyjemną fikcję, a do tego niemiłosiernie wciąga!


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK