iMagazine

∞ Nadgryzieni #60 — usunięty odcinek z powodu zmian licencyjnych

21/11/2011, 09:42 · · · 0

Niestety, muszę Was poinformować, że ze względu na zmiany licencyjne biografii Steve’a Jobsa, musieliśmy zdjąć „z anteny” 60-ty odcinek podcastu. Czekamy cały czas na zaktualizowaną listę rozdziałów, które możemy opublikować, abyście mogli je posłuchać jeśli jeszcze nie zdedcydowaliście się na zakup audiobooka.

Od siebie podpowiem, że książka jest naprawdę świetna i bardzo wciągająca, więc generalnie nie ma się nad czym zastanawiać …


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK