iMagazine

∞ Siri już steruje termostatem, a w przyszłości …

21/11/2011, 15:41 · · · 0

Dzięki temu, że udało się złamać protokół Sirito można ją zaprzęgnąć do cięższej roboty. Na załączonym filmie możecie zobaczyć jak za pomocą Siri można sterować termostatem w domu. Możliwe jest to dlatego, że ruch z Siri został przekierowany z iPhone 4S do Proxy serwera realizującego niektóre polecenia wydawane Siri. Co więcej to wszystko udało się zrobić bez wprowadzania iPhone 4S w tryb Jailbreak, wystarczyło wgrać do niego spreparowany certyfikat SSL. Dokonania hakera Plamoni pokazują nam jaki potencjał tkwi w tym sprytnym asystencie. Jestem przekonany, że w niedługo czasie pojawią się urządzenia fabrycznie przystosowane do kontrolowania ich przez Siri.

„Siri napuść do wanny wody o temperaturze 37 stopni”


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK