iMagazine

∞ Agent „J2″ czyli ślady iPada 3 w iOS 5

22/11/2011, 10:04 · · · 0

Serwis 9to5mac.com odnalazł w systemie iOS 5 ślady świadczące o tym, że Apple testuje już iPada 3. Oznaczony jest on kodowo jako „J2″. Co ciekawe kilka dni temu o iPadzie 3 oznaczonym jako „J2″ lub „J1″ wspominał także serwis Digitimes, który zazwyczaj posiada dobre przecieki.

iPad 3 ma się charakteryzować ekranem Retina o rozdzielczości 2048×1536 i podwójnym podświetleniem LED. Oprócz zmiany ekranu ma być bardzo podobny do modelu iPad 2 więc bardzo możliwe, że analogicznie do iPhone’a będzie się nazywał iPad 2S. Oczywiście nie wiadomo kiedy się pojawi na rynku, ale możemy się spodziewać, że tak jak rok temu będą to okolice marca 2012.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK