iMagazine

Magazyn Brief – polskie aplikacje w App Store

26/11/2011, 09:54 · · · 0

Magazyn Brief to porcja wiedzy i inspiracji niezbędnych do skutecznego prowadzenia biznesu, wzbogacona o elementy multimedialne oraz dodatkową zawartość redakcyjną.

Dowiedz się jak budować przewagę konkurencyjną w oparciu o wykorzystanie nowoczesnych narzędzi marketingu i sprzedaży, skąd wziąć pieniądze na prowadzenie biznesu, jak stać się milionerem i skąd czerpać pomysły.

Zainspiruj się opiniami ekspertów, przykładami silnych marek i historiami wielkich ludzi biznesu.

– nazwa producenta:
Optizen Labs

– nazwa kategorii w App Store, pod którą można znaleźć aplikację
News

– bezpośredni link do App Store

http://itunes.apple.com/pl/app/brief/id413694021?mt=8

– cena
2,99 euro

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK