iMagazine

∞ Tak wygląda opakowanie upominkowe z Apple Store

29/11/2011, 10:43 · · · 0

Post image for Tak wygląda opakowanie upominkowe z Apple Store

IMG_0431
IMG_0432

Mikołajki już za rogiem, więc w piątek złożyłem zamówienie w Apple Store PL na mały podarunek dla bliskiej osoby. Zdecydowałem się nie pakować go sam, ponieważ ciekawy byłem jak będzie wyglądało opakowanie upominkowe, wraz z załączoną kartką. Samej kartki, jak i zawartości, oczywiście nie mogę pokazać, bo są zaklejone, ale z zewnątrz wygląda to bardzo estetycznie. Zaskoczył mnie również sposób pakowanie, stosowany przeważnie w bardziej industrialnych przesyłkach — naprężona folia trzyma produkt zawieszony w powietrzu. Dopiero wyjęcie kartonowe wkładki i „poluzowanie” boków umożliwia wyjęcie zawartości bez porwania wspomnianej folii.

Tylko nie zgadujcie co jest w środku … ;-)


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK