iMagazine

Bubble Universe – polskie aplikacje w App Store

30/11/2011, 10:20 · · · 0

Bubble Universe polega na dopasowywaniu różnokolorowych kulek przyciąganych do centrum obracającego się pola grawitacyjnego.

Gdy wirujący laser przetnie trzy lub więcej kulek tego samego koloru, następuje detonacja, a wraz z nią, prawdziwa kanonada punktów.

Kiedy robi się gorąco, gracz może skorzystać z kulek specjalnych lub potężnych detonatorów, które oczyszczają planszę, ratując go z opresji.

Nazwa Producenta: Tequila Mobile S.A.

Nazwa kategorii w App Store: Games

Link do AppStore:

http://itunes.apple.com/app/bubble-universe/id468064190?ls=1&mt=8

 

ZWIASTUN: http://www.youtube.com/watch?v=k7OdO3qWE_w

Cena: $0,99 / 0,79EUR

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK