iMagazine

∞ iPad 3 wyciekł?

01/02/2012, 21:51 · · · 0

BGR pokazuje dziś zdjęcia iPada 3, które otrzymał od osoby, która jest podobno w posiadaniu egzemplarza prototypowego. Zdjęcia nie przedstawiają całego iPada a jedynie zdjęcia informacji na ekranie pochodzących z narzędzia iBoot. Widać na nich fragmenty kodu ładowania systemu. Widzimy tam przemykającą nazwę kodową iPad3,1 oraz oznaczenie cztero-rdzeniowego procesora A6 S5L8945X (A4 to S5L8930X, A5 to S5L8940X). Serwis BGR informuje też, że będą prawdopodobnie dostępne dwa modele – jeden tylko Wi-Fi, drugi Wi-Fi + GSM/CDMA/LTE. Myślicie, że to obsługę standardu LTE uważam za tytułową niespodziankę? Otóż nie.

Jeśli to są prawdziwe zdjęcia, prawdziwego iPada 3 to proszę przyjrzycie się ekranowi na tych zdjęciach. Już? Brawo to nie jest Retina to taki sam ekran jak w iPadzie 2. Ehhh wygłupiłem się :/ to przecież kod ładowania systemu ale widoczny na ekranie MacBooka. Sorki za niepotrzebne robienie sensacji. To wszystko przez to czekania na tego iPada. Odwołuję wszystko i nadal czekam na Retnine :)


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK