iMagazine

∞ Zainstaluj starego AirPort Utility 5.6

01/02/2012, 11:20 · · · 0

Jak część z Was już zapewne zauważyła, nowy AirPort Utility w wersji 6.0, posiadający interfejs w stylu iOS, nie ma pełnej funkcjonalności wersji starszej (5.6). Brakuje między innymi:

  • możliwości ustawienia Multicast Rate, Transmit Power, WPA Group Key timeout, Wide channels option
  • okno do ustawiania rezerwacji DHCP ma dwie linijki (!!!)
  • możliwości ustawienia wiadomości powitalnej DHCP
  • oraz serwera LDAP
  • całej seksji logów i statystyk
  • możliwości podania zdalnego serwera SNMP

Jest tego jeszcze pewnie więcej, ale mam dobrą wiadomość — Apple na swoich stronach nadal umożliwia pobranie APU w wersji 5.6. Więcej informacji znajdziecie tutaj, a bezpośredni link do APU 5.6 dla Liona jest tutaj. Stara aplikacja instaluje się obok nowej wersji i występuje jako „AirPort Utility 5.6.”

nowy AirPort Utility w wersji 6.0, posiadający interfejs w stylu iOS, nie ma pełnej funkcjonalności wersji starszej (5.6). Brakuje między innymi (...)

  • możliwości ustawienia Multicast Rate, Transmit Power, WPA Group Key timeout, Wide channels option
  • okno do ustawiania rezerwacji DHCP ma dwie linijki (...)
" target="blank" class="linkedin">

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK