iMagazine

∞ iPod nano 7G będzie miało kamerę?

02/02/2012, 14:26 · · · 0

Powyższe zdjęcia pojawiły się na stronach Apple.sh i Apple.pro — jak na dłoni widać, że jest to iPod nano 6G z kamerą. Nie wiemy czy to nie są przypadkiem fałszywki (takie jest moje zdanie) przygotowane przez kogoś kto ma za dużo wolnego czasu, ale sam moduł wygląda bardzo amatorsko i zupełnie nie w stylu Apple. Oczywiście modele przedprodukcyjne nie są idealne, ale takie mam przeczucie, że ta zdjęcia na sztukach nie wyszła spod pióra firmy z Cupertino.

Swoją drogą, ciekawy jestem jak długo Apple będzie jeszcze produkowało iPody w takiej formie. Ostatni event na jesieni, podczas którego tradycyjnie promowano nowe iPody, tym razem był zdominowany przez iPhone’a 4S. Był co prawda biały iPod touch, ale modele nano dostały tylko upgrade softu — żadnych innych nowości nie doświadczyliśmy. Apple nigdy nie bał się kanabalizacji własnych produktów, gdzie iPody po części właśnie zastępują wszystkie inne iUrządzienia z aplikacją „iPod”, a ich sprzedaż systematycznie spada. Nie zmienia to jednak faktu, że 15.4 milionów sprzedanych sztuk w ostatnim kwartale to wciąż spora suma.

Apple.pro -- jak na dłoni widać, że jest to iPod nano 6G z kamerą. Nie wiemy czy to nie są przypadkiem fałszywki (...)

" target="blank" class="linkedin">

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK