iMagazine

∞ iPod nano 7G będzie miało kamerę?

02/02/2012, 14:26 · · · 0

Powyższe zdjęcia pojawiły się na stronach Apple.sh i Apple.pro — jak na dłoni widać, że jest to iPod nano 6G z kamerą. Nie wiemy czy to nie są przypadkiem fałszywki (takie jest moje zdanie) przygotowane przez kogoś kto ma za dużo wolnego czasu, ale sam moduł wygląda bardzo amatorsko i zupełnie nie w stylu Apple. Oczywiście modele przedprodukcyjne nie są idealne, ale takie mam przeczucie, że ta zdjęcia na sztukach nie wyszła spod pióra firmy z Cupertino.

Swoją drogą, ciekawy jestem jak długo Apple będzie jeszcze produkowało iPody w takiej formie. Ostatni event na jesieni, podczas którego tradycyjnie promowano nowe iPody, tym razem był zdominowany przez iPhone’a 4S. Był co prawda biały iPod touch, ale modele nano dostały tylko upgrade softu — żadnych innych nowości nie doświadczyliśmy. Apple nigdy nie bał się kanabalizacji własnych produktów, gdzie iPody po części właśnie zastępują wszystkie inne iUrządzienia z aplikacją „iPod”, a ich sprzedaż systematycznie spada. Nie zmienia to jednak faktu, że 15.4 milionów sprzedanych sztuk w ostatnim kwartale to wciąż spora suma.

0 Apple.pro -- jak na dłoni widać, że jest to iPod nano 6G z kamerą. Nie wiemy czy to nie są przypadkiem fałszywki (...)

" target="blank" class="linkedin">

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.