iMagazine

∞ 9 marca – iOS 5.1, 8 marca – prezentacja iPad 3?

09/02/2012, 11:00 · · · 0

Poplotkujmy, najpierw o iOS 5.1.
Serwis YourDailyMac dokonał analizy nowych profili operatora w iOS i wynika z nich, że iOS 5.1 zadebiutuje 9 marca. Data, którą widzicie na zrzucie ekranu obok, została odnaleziona w profilach operatorów min. francuskich i greckich. Oczywiście data ta może się zmienić, ale według mnie jest bardzo prawdopodobna. iOS przyniesie nam sporo zmian i usprawnień, jedne mniejsze drugie większe. Wśród zmian będzie np. możliwość kasowania zdjęć ze strumienia, obsługa procesorów czterordzeniowych (iPad 3), oraz prawdopodobnie obsługa nowych języków przez SIRI. Wśród nowych języków raczej nie będzie polskiego, ale jeśli jesteście z roczników 60, 70 to powinniście się ucieszyć z obsługi rosyjskiego – podobno ma być dodany. Oprócz niego jeszcze chiński, japoński, koreański oraz włoski i hiszpański.

Teraz skąd ten pomysł, że prezentacja iPada 3 będzie 8 marca (dwójka była zaprezentowana 2 marca). To proste to dzień kobiet :), a tak serio to widzę to tak: skoro system iOS 5.1 ma być 9 marca to dzień wcześniej Tim Cook stanie na scenie i powie „Prezentujemy Wam system iOS 5.1 – dostępny od jutra”. Oczywiście nie ma sensu robić specjalnej prezentacji tylko dla iOS 5.1 więc chwilę potem powie „Teraz zobaczcie nasze nowe dziecko iPada 3″. Logiczne co nie? Jaki będzie ten iPad 3 … pisałem TU.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK