iMagazine

∞ Kontynuujemy składanie iPada 3 – cześć 4

09/02/2012, 08:45 · · · 0

Dziś bardzo bardzo ważna cześć iPada 3, która ujrzała światło dzienne. Serwis www.fix-iphones.com pokazał tylną cześć obudowy iPada 3 – podobno.  Pokazał ją niestety tylko od środka, czyli od strony po której mocowane są poszczególne elementy wewnętrzne. Pewnie z zewnątrz niewiele się różni, to również aluminiowy prostokąt :). Co mamy w środku? Dużo zmian.

A. jest inne mocowanie płyty głównej, czyli płyta główna będzie również inna, pojawia się też informacja, że nowy procesor A6 może być nadal dwurdzeniowy, a nie jak przewidywaliśmy czterordzeniowy, to była by niespodzianka
B. miejsce na baterię wydaje się inne w iPadzie 3 niż iPadzie 2, wyższe ale cieńsze, oznaczać to może, że bateria będzie wyższa, a iPad grubszy
C.  inna będzie też kamera, mam nadzieję lepsza, to oczywiście domniemanie na podstawie innego miejsca na kamerę
D. wyświetlacz też będzie inny, bo miejsca mocowania są inne, oczywiście to nie potwierdza Retiny, ale potwierdza zmianę.

Czyli zmian, o ile obudowa jest prawdziwa, będzie całkiem sporo i będą takie jak się spodziewamy – oprócz tego dwurdzeniowego procesora, ale to moim zdaniem nieprawda.

———AKTUALIZACJA———
W serwisie apple.pro Pojawiło się też zdjęcie tylnej obudowy od zewnętrznej strony.  Oczywiście obudowa bardzo przypomina obecną, co  może potwierdzać informację, że obecne pokrowce smart cover będą pasowały także do nowej generacji iPada. Tym co się rzuca w oczy jest brak kratki głośnika lub jest na tyle dyskretne, że nie widać jej na tym nie najlepszej jakości zdjęciu. Pamiętacie ile było o nią szumu jak „wyciekały” obudowy dwójki?


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK