iMagazine

∞ Nowe reklamy Apple promujące Siri

10/02/2012, 11:58 · · · 0

W sieci pojawiły się dwie nowe reklamy promujące Siri — spoty przedstawiają dwie różne zbiory sytuacji, w których osobisty asystent nam się przydaje. Pierwsza jest przede wszystkim skierowana do młodszych z małym żartem na sam koniec, który zupełnie do mnie nie trafił. Druga z kolei pomija jeden istotny szczegół … w Dolinie Śmierci praktycznie nie ma zasięgu — Edge pojawia się i znika na każdym kroku, a o 3G możemy zupełnie zapomnieć, a przynajmniej dotyczyło to AT&T jak byłem tam jakiś czas temu.

Reklamy

jak byłem tam jakiś czas temu (...)

" target="blank" class="linkedin">

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK