iMagazine

iQuarium HD – polskie aplikacje w App Store

12/02/2012, 09:07 · · · 0

iQuarium HD, to znacznie więcej niż gra! To wirtualne akwarium w Twojej kieszeni, w którym żyje sprytna i głodna Twojej uwagi rybka z gatunku Pielęgnic Papuzich!

Spraw, by rybka była zawsze zadowolona i rozwijała się prawidłowo poprzez karmienie jej i bawienie się z nią oraz obserwuj, jak Twój wodny zwierzak reaguje na każde Twoje działanie. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, jaką rybka ta rozwinie osobowoœć! Ponadto jako że jest to żywa istota pilnuj, by niczego jej nie brakowało. Bez Twojej dostatecznej uwagi Twój towarzysz może się rozchorować, lub nawet umrzeć!

Również samo akwarium wymaga Twojej opieki. W miarę upływu czasu będziesz znajdywać w swoim inwentarzu coraz to nowe dekoracje, dzięki czemu będziesz mógł urządzić swoje akwarium tak, jak Ci się podoba. Co więcej skałki, roœliny, czy ciekawe przedmioty wzbudzą zainteresowanie Twojej rybki i będą jej dostarczać dodatkowych kryjówek, dzięki czemu będzie ona jeszcze szczęœliwszą.

Nazwa kategorii w App Store:  Entertainment

Link do App Store: http://itunes.apple.com/pl/app/iquarium-hd/id364586454?mt=8

Cena 1,59EUR

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.

 

0

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o