iMagazine

∞ iPad w rozmiarze 8″ [plotka]

14/02/2012, 13:31 · · · 0

Lorraine Luk & Jessica E. Vascellaro:

Officials at some of Apple’s suppliers, who declined to be named, said the Cupertino, Calif.-based company has shown them screen designs for a new device with a screen size of around 8-inches, and said it is qualifying suppliers for it.

Wall Street Journal dzisiaj spekuluje, na podstawie informacji uzyskanych u dostawców części do Apple, że firma z Cupertino pracuje nad 8″ modelem swojego iPada. Nie wątpię, że powstały prototypy w tym rozmiarze. Nie wątpię też, że powstały w rozmiarze 5″, 6″ i 7″, jednak nie uwierzę, że którykolwiek z nich wejdzie do produkcji dopóki nie zobaczę tego na własne oczy.

0 Lorraine Luk & Jessica E. Vascellaro:

Officials at some of Apple's suppliers, who declined to be named, said the Cupertino, Calif.-based company has shown them screen designs for a new device with a screen size of around 8-inches, and said it is qualifying suppliers for it.

Wall Street Journal dzisiaj spekuluje, na podstawie informacji uzyskanych u dostawców części do Apple, że firma z Cupertino pracuje nad 8" modelem swojego iPada. Nie wątpię, że powstały prototypy w tym rozmiarze. Nie wątpię też, że powstały w rozmiarze 5", 6" i 7", jednak nie uwierzę, że którykolwiek z nich wejdzie do produkcji dopóki nie zobaczę tego na własne oczy.

" target="blank" class="linkedin">

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.