iMagazine

∞ StartNinja — włączaj komputer w ciszy

14/02/2012, 13:22 · · · 0

Steve Jobs zawsze miał obsesję na punkcie ciszy. Jeśli czytaliście jego biografię, to poznaliście ten aspekt jego obsesji bliżej. Dla osób o podobnych poglądach polecam mały programik StartNinja, który jest odpowiedzialny za włączanie lub wyłączanie dźwięku, który towarzyszy OS X podczas bootowania — tego dzwonka, czy jak go tam zwać.

Po zainstalowaniu aplikacji, wystarczy ją uruchomić i wybrać stosowną opcję. Jeśli chcecie przywrócić dzwonek, to należy go ponownie uruchomić i włączyć dźwięk.

Uwagi

  • Nie działa z iMakami.
  • Wyłącza dźwięk tylko dla wbudowanych głośników — jeśli mamy podłączone inne lub nawet tylko słuchawki to nie zadziała.
  • Wspiera OS X 10.7 Lion.

Smacznego!

Zdjęcie: © Emir Simsek – Więcej zdjęć na fotolia.pl

jego biografię, to poznaliście ten aspekt jego obsesji bliżej. Dla osób o podobnych poglądach polecam mały programik StartNinja, który jest odpowiedzialny za włączanie lub wyłączanie dźwięku, który towarzyszy OS X podczas bootowania (...)

" target="blank" class="linkedin">

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK