iMagazine

∞ Ekrany z GM iOS 5.1

17/02/2012, 10:26 · · · 0

Serwis Blogdoiphone.com pokazał w nocy dwa zrzuty ekranowe z jak twierdzą wersji Pre Golden Master (prawie finalnej) systemu iOS 5.1. Podobno są oni w posiadaniu takiej wersji, która dziwnymi, tajnymi drogami trafiła do nich. Na dwóch pokazanych ekranach widzimy dwie nieznane funkcje iOS 5.1.

Na pierwszym ekranie mamy otworzone ustawienia Siri na których widać możliwość wyboru języka japońskiego. Kilka dni temu już o tym pisałem, ale po cichu liczyłem też na inne języki w Siri na systemie iOS 5.1. Jeśli dojdzie tylko japoński będę lekko zawiedziony. Drugi ekran jest ciekawszy – w iOS 5 wprowadzono możliwość robienia zdjęć bezpośrednio z zablokowanego telefonu, w tym celu należało dwukrotnie kliknąć przycisk HOME i pojawiała się ikonka aparatu. Mało to wygodne i tak ukryte, że prawie nadawało by się do Tajemnic iOS (cześć 2 już dziś). Teraz ta funkcjonalność będzie zmieniona. Ikonka aparatu będzie widoczna na stałe, a aktywacja migawki będzie polegała na przeciągnięciu ikonki do góry ekranu, tak jak widzicie na zrzucie ekranowym numer 2.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK