iMagazine

∞ iPad 3 w Polsce 23 Marca

22/02/2012, 13:00 · · · 0

Zapiszcie sobie datę w iCal – sklepowa premiera iPada 3  w Polsce będzie miała miejsce 23 marca.
Oczywiście to tylko moje przemyślenia i nie miałem żadnego telefonu z Cupertino. Są jednak wielce prawdopodobne. Datę 23 marca jako sklepową premierę w Niemczech podają tamtejsze serwisy poświęcone Apple powołując się na sprawdzone źródła. Można się więc spodziewać, że wzorem tamtego roku i iPada 2, tego samego dnia będzie premiera w Polsce.
Przypomnijmy sobie jak to było w tamtym roku – iPad 2 11 marca pojawił się w USA i 25 marca w reszcie świata. Osobiście życzyłbym sobie premiery globalnie w tym samym czasie lub przynajmniej w USA, UK na początku, a potem reszta. Po nowego iPada chętnie bowiem pojadę w dniu premiery do UK czy też Niemiec do USA nie będzie mi się chciało.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK