iMagazine

Futbolmag – polskie aplikacje w App Store

22/02/2012, 09:09 · · · 0
Wydawany raz w miesiącu Futbolmag to nowoczesny magazyn o piłce nożnej. Każdy numer zawiera kilkadziesiąt stron dotyczacych futbolu: publicystykę, wywiady oraz reportaże. Autorskie i niepublikowane nigdzie indziej materiały tworzy redakcja iGol.pl – działającego od 2001 roku, popularnego serwisu internetowego.

NAZWA PRODUCENTA
PressPad Sp. z o.o.

NAZWA KATEGORII
News
BEZPOŚREDNI LINK
http://itunes.apple.com/pl/app/futbolmag/id498028728?l=pl&ls=1&mt=8
CENA
pierwszy numer FREE, każdy następny 0,79 euro
Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK