iMagazine

∞ Błąd w iOS 5.0.1 pozwala na obejście kodu zabezpieczenia – kolejny raz

23/02/2012, 21:07 · · · 0

Jakiś wysyp błędów pozwalających na obejście kodu zabezpieczenia w iOS 5.0.1. Tym razem na iPhone 4 można obejść kod zabezpieczenia i mieć dostęp do rolki zdjęć. Sposób jest jednocześnie bardzo prosty choć odrobinę hardwarowy. Wystarczy zdjąć tylną klapkę, odłączyć baterię, podłączyć ponownie i uruchomić telefon. Po uruchomieniu wystarczy wejść z ekranu głównego do aparatu i nacisnąć przycisk od rolki zdjęć. Będziemy mieli dostęp do wszystkich zdjęć. Tak naprawdę ten błąd to hardwarowa implementacja błędu o jakim pisałem jakiś czas temu, a związanego ze zmianą daty w telefonie i dostępem do wszystkich zdjęć zrobionych przed tą datą. W momencie odłączenia baterii data się resetuje i uzyskujemy pełny dostęp do rolki zdjęć.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK