iMagazine

∞ iPad 3 – będzie drożej

27/02/2012, 22:01 · · · 0

Jeśli wierzyć tej ramce po prawej, pochodzącej z czasem wiarygodnego serwisu www.weibo.com to iPad 3 będzie droższy od dwójki. Dwie pierwsze kolumny to ceny w dolarach. Różnice są czasami dość znaczące. Rożnica między ceną najtańszego iPada 2 i najtańszej trójki to 80$. To sporo ponad 10%. Inne modele są droższe o 70$. Ramka ma właśnie swoje 5 minut w internecie, a jak podchodzę do niej lekko sceptycznie. Jakoś nie chce mi się wierzyć w taką podwyżkę. Co więcej w podwyżkę o prawie tyle samo w każdym modelu. Tłumaczyć ten fakt można jedynie tym, że ekran Retina taki sam w każdym modelu jest sporo droższy od obecnego. Tłumaczenie dobre, ale na nadal nie wierzę, albo nie chcę wierzyć.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK