iMagazine

∞ Najgorsza książka po Polsku z iBook Store

28/02/2012, 10:01 · · · 0

Wiecie jaka jest najgorsza, a może precyzyjniej najgorzej sprzedająca się książka po Polsku w iBook Store?
Święta Bożego Narodzenia do góry nogami” autorstwa Iveta Maronek & Iveta Ostrowska. Kosztuje 1,99 Euro i jest przeznaczona raczej dla dzieci. Tak naprawdę to wcale nie chciałem o tej książce pisać, a o tym jak się dowiedziałem, że akurat ta sprzedaje się najgorzej. W jakimś komentarzu przeczytałem, że pojawił się w iTunes nowy link do książkowej kategorii Bestsellers in Polish. Wydaje się, że na tej liście są wszystkie książki w języku polskim dostępne w Applowej księgarni i jest ich 349 – trochę mało. Dla kontrastu z najgorzej sprzedającą się książką warto powiedzieć jaka sprzedaje się najlepiej – jest to oczywiście biografia Steva Jobsa. Pewnie dlatego, że iMagazine ma nad nią patronat medialny :)

PS. Kupiłem tę książeczkę o Swietach zobaczymy na ile podskoczy w rankingu :D


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK