iMagazine

Konferencja dotycząca Apple w edukacji – Warszawa, 6 marca 2012 r.

01/03/2012, 16:58 · · · 0

Specjalnie nieogłaszana, ale wytropiona przez jednego z naszych czytelników (dziękujemy Kamil za linka), konferencja Apple dla liderów edukacji, odbędzie się w Warszawie już w najbliższy wtorek, 6 marca.

Więcej na jej temat osoby zainteresowane znajdą na stronie rejestracyjnej.

Zapraszamy do udziału w naszej specjalnej konferencji adresowanej do liderów edukacji, osób zaangażowanych w integrację dobrych praktyk w obszarze nauczania z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi.

Wykłady, pokazy i warsztaty, prowadzone przez nauczycieli z wieloletnią praktyką, i wybitnych prelegentów, pozwolą Państwu poznać, dostępne dzięki produktom Apple, rozwiązania kluczowych problemów, z jakimi borykają się współczesne szkoły. Pokażemy nowe sposoby nauki z wykorzystaniem współczesnych narzędzi, podzielimy się obserwacjami dotyczacymi transformacji w dziedzinie edukacji, wywołanej pojawieniem się technologii mobilnych i treści cyfrowych.

Wierzymy, że spotkanie będzie okazją do dyskusji, wymiany pomysłów i nawiązania inspirujących kontaktów.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK