iMagazine

∞ iPad 3 i jego przycisk Home na zdjęciach

02/03/2012, 12:54 · · · 0

RepairLabs dotarło do digitizerów od nadchodzącego iPada 3 — na zdjęciach widać szkło, przycisk Home (którego miało nie być) oraz miejsce na kamerę. Wraz z wcześniejszymi przeciekami, nie trudno zauważyć, że nowa wersja iPada będzie praktycznie nie do odróżnienia od jego drugiej generacji. Największą różnicą ma być różnica w grubości, wynosząca 1 milimetr na niekorzyść nowszego. Największe zmiany będę oczywiście tam gdzie oko konsumenta nie dociera — w środku.

Źródło: RepairLabs

którego miało nie być) oraz miejsce na kamerę (...)

" target="blank" class="linkedin">

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK