iMagazine

∞ Reflection – AirPlay mirroring z iOS na Mac OS

02/03/2012, 12:55 · · · 0

Kilka dni temu pisałem Wam o programie AirParrot. Pozwala on na AirPlay Mirroring obrazu z naszego, praktycznie dowolnego komputera na Apple TV. Reflection robi coś odwrotnego czy zamienia nasz komputer z Mac OS w serwer AirPlay na który możemy wysyłać obraz z iPada, iPhone’a (Mirror tylko dla iPad 2 oraz iPhone 4S) czy nawet z innego lub tego samego komputera Mac :) . Oczywiście takie programy już były, ale nie robiły tego tak fajnie i nie obsługiwały dobrze AirPlay Mirroringu. Po uruchomieniu AirPlay Mirroring z iPada na naszym komputerze pojawi się obraz z iPada wraz z ramką :) fajnie to wygląda. Co ciekawe możemy do komputera wysyłać obraz na raz z iPada oraz iPhone’a Oba urządzenia pojawią się w swoich ramkach. Praktyczne zastosowanie tego jest dość małe, no może w jakiś prezentacjach.
Program Reflection możecie pobrać z wersji Trial lub kupić z a 14,99$ na stronie www.reflectionapp.com.

PS. Jak nie macie co robić w piątek po południu to pobierzecie program AirParrot oraz Reflection i zainstalujecie na tym samym komputerze. Potem zróbcie AirPlay Mirroring z AirParrot wysyłając obraz do Reflection.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK