iMagazine

∞ iOS 5.1 GM już jutro

06/03/2012, 21:52 · · · 0

Według ChronicWire system iOS 5.1 w wersji Gold Master, czyli takiej jak pojawi się w wersji dostępnej publicznie, jest już po wszystkich testach i czeka tylko na publikację. Wersja ta ma być oznaczona jako 9B176. Wersję GM według mnie developerzy będą mogli pobrać już jutro po konferencji. Oczywiście zainstalować będą mogli ją wszyscy, który znajdą jakieś źródło z którego będą mogli pobrać plik z softem. Publiczna wersja będzie prawdopodobnie dostępna za około tydzień. iPad 3 będzie miał iOS 5.1 zainstalowany fabrycznie.

Wśród zmian będzie np. możliwość kasowania zdjęć ze strumienia, możliwość wyłączenia transmisji 3G w iPhone 4S, obsługa procesorów czterordzeniowych (iPad 3), oraz prawdopodobnie obsługa nowych języków przez SIRI, na pewno będzie japoński. Oprócz tego ma być dostępna możliwość łatwiejszego robienia zdjęć bezpośrednio z ekranu startowego.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK