iMagazine

∞ Storify dla iPada i rozwiązanie problemu logowania

06/03/2012, 11:28 · · · 0

Storify dostępny jest już od dłuższego czasu, najpierw w formie bety, a teraz otwartej. Służy przede wszystkim do układania informacji z najprzeróżniejszych źródeł w jedną, logiczną całość — moje własne historyjki możecie znaleźć tutaj. Narzędzie w każdym razie ma potencjał, tym bardziej, że wspierane są Twitter, Facebook, YouTube, Flickr, Instagram, Google oraz customowe URLe.

Czas na dedykowany app dla iPada — dzisiaj go instalowałem i niestety nie mogłem się zalogować. Jak zakładałem konto na stronie WWW, to skorzystałem z logowania się za pomocą konta Twitterowego, a aplikacja niestety nie ma takiej opcji. Okazuje się, że rozwiązanie jest banalnie proste.

Przepis

Najpierw należy wylogować się ze strony WWW i przejść do głównej strony i kliknąć w Login. Teraz wystarczy zresetować hasło za pomocą przycisku Recover Password i podać maila z którym powiązane jest konto Twitterowe. Po otrzymaniu instrukcji na pocztę, wystarczy ponownie podać hasło — może być takie samo jak to z Twittera. Od tej chwili możemy nasza twitterowa ksywka staje się naszym username, a hasło jest takie jakie podaliśmy przy resecie — logowanie w app na iPadzie oczywiście też tak samo działa.

Smacznego!

0 możecie znaleźć tutaj. Narzędzie w każdym razie ma potencjał, tym bardziej, że wspierane są Twitter, Facebook, YouTube, Flickr, Instagram, Google oraz customowe URLe (...)

" target="blank" class="linkedin">

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.