iMagazine

∞ Your payment card is not supported in the Polish Store

06/03/2012, 11:02 · · · 0

Dzisiaj rano wszedłem do iTunes Store, a konkretnie to do App Store, celem zakupienia pewnej aplikacji, o której miałem zamiar napisać. Niestety moja karta została odrzucona, najpierw na iPhone’ie, a potem w iTunes, gdzie problem się powtórzył. Pytanie o doświadczenia innych trafiło na Twittera:

Niestety okazuje się, że nie tylko my mamy problemy ze sklepem. Tomasz Korolko podrzucił wątek na forach Apple’a, które opisuje ten sam problem w innych krajach: Czechach, UK, Kanadzie i wielu innych. Pozostaje nam czekać aż Apple poradzi sobie z problemem, a tymczasem wydajcie pieniądze na kawę, loda1 lub cokolwiek innego, aby osłodzić/uprzyjemnić sobie życie.

  1. Bez bitej śmietany please.

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK