iMagazine

∞ Dzisiejsze nowości – Apple TV black 2G i nowy interfejs dla Apple TV black 1G

07/03/2012, 23:50 · · · 0

Kolejną dzisiejszą nowością jest nowe Apple TV. Od poprzedniego nie różni się wyglądem ale różni się funkcjonalnością. Główna zmiana dotyczy oczywiście rozdzielczości z jaką Apple TV będzie wysyłało obraz na TV. Poprzednia wersja wysyłała obraz 720p, nowa 1080p. Za pracę odpowiada procesor A5 znany z iPada 2 oraz iPhone 4S, ale co dziwne w wersji jedno-rdzeniowej, a nie dwu tak jak w wspomnianych urządzeniach. Nie zmieniła się za to cena Apple TV, które będzie dostępne tak jak dotychczas za 479 zł. W sklepach nowe Apple TV powinniśmy zobaczyć 16 Marca, również w Polsce.

Zmienił się też zupełnie interfejs ekranowy, teraz jest bardziej cukierkowy. Na szczęście lub nieszczęście nowy interfejs nie jest cechą Apple TV black 2G, a cechą iOS 5.1 dla tego sprzętu. Dlatego jeśli zainstalujecie iOS 5.1 na starym Apple TV black to też będziecie mieli nowy interfejs. Poniższe zdjęcia pochodzą właśnie z Apple TV black. Z aktualizacja uważajcie jeśli instalujecie na waszych urządzeniach jakieś programy wymagające Jaibreaku. Nie wiadomo kiedy będzie on dostępny dla tej wersji systemu.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK