iMagazine

∞ iPad 3 z LTE w USA, 3G dla reszty świata oraz Apple TV 3

07/03/2012, 09:31 · · · 0

Joshua Topolsky donosi, że iPad 3, który ma dzisiaj być zaprezentowany, pojawi się w dwóch wersjach LTE na rynek amerykański (różne dla AT&T i Verizon). Do tego dojdzie bardziej tradycyjna wersja wyposażona w 3G obok najtańszego modelu Wi-Fi. iPad ma również otrzymać szybszy procesor A5X, ponieważ A6 pojawi się dopiero w iPhone’ie 5 — ma być za to więcej RAMu. Ekran Retina jest już praktycznie pewny, gdzie przy rozdzielczości 2048×1536 wzrok powinien odbierać go jak ekran w iPhone 4/4S.

Josh również twierdzi, że obok iPada ma zostać zaprezentowany drugi produkt — kolejna generacja Apple TV, również wyposażona w A5X. Ma obsługiwać 1080p, co prawdopodobnie oznacza, że w iTunes wkrótce pojawią się materiały video w tej rozdzielczości. AirPlay Mirroring również odegra ważną rolę przy premierze Mountain Liona, więc zdziwiłbym się gdyby FullHD nie było w tym trybie obsługiwane.

Informacja wyciągnięte przez Topolskiego od jego informatorów brzmią bardzo sensownie i prawdopodobnie — przede wszystkim nie będzie rewolucji, której każdy się doszukuje, a raczej zdrowy update hardware’u, który znacznie poprawi czytelność tekstu na iPadzie. W każdym razie będziemy dzisiaj z Wami na żywo nagrywali odcinek Nadgryzionych, komentując prezentowane produkty.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK